Adószám: 18788028-1-43

• Adószám: 18118236-1-41
• E-mail cím: alapitvany@gennaroiskola.hu
• Székhely:
1121 BUDAPEST, HEGYHÁT ÚT 19.

HEGYHÁT ALAPÍTVÁNY a sérült gyermekekért

Alapítványunk a 12. kerületi Gennaro Verolino Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium diákjainak támogatására jött létre.

Célja az intézményünkben tanuló diákok nevelési, oktatási, szabadidős, kulturális és sporttevékenységének támogatása.

Nagy hangsúlyt fektetünk az intézményünkbe járó intellektuális képességzavarral és autizmus spektrumzavarral élő diákok oktatására és fejlesztésére. Kiemelt célunk, hogy minél több olyan foglalkozást és fejlesztőeszközt biztosítsunk számukra, amely segíti a szociális beilleszkedést, fejleszti a kommunikációt, a mozgást, illetve a mentális készségeket és képességeket.

Az intézményben tanuló diákok számára terápiás szobákat rendeztünk be, illetve mozgásfejlesztő eszközöket vásároltunk. Alapítványi finanszírozásból kutyaterápiás foglalkozást is biztosítunk a diákok számára.

Támogassa Ön is célkitűzéseinket!

[+]